De Club Mascotte? Dat ben jij natuurlijk!

   

We zijn na de onverwachte doorstart alweer een paar weken op weg met een nieuwe stijl, social media kanalen en heel, heel erg veel nieuwe leden op Facebook.

Zoals al een paar keer verteld op Facebook is onze club mascotte dat grappige Brommobieltje dat je hier links ziet. En rij jij er eentje, ga je er binnenkort eentje kopen leasen dan ben je van harte welkom om je aan te melden in de Facebook groep De Brommobiel Club.

Op die manier werken we gezamenlijk aan een identiteit als brommobiel gebruiker, brommobilist of hoe je jezelf maar noemt, in de groep zijn jullie allemaal Brommobieltjes. Want die club mascotte? Dat ben jij natuurlijk!

P.S. Onze Facebook groep is exclusief bedoeld voor brommobielen (heb je een gehandicaptenvoertuig dan zijn er heel veel andere groepen beschikbaar).

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *